Valencià Español English

Contacte

AJUNTAMENT

Si desitges posar-te en contacte amb qualsevol de les depèndencies municipals

Ajuntament

Correu: ajuntament@ondara.org

Tel. 965766000

 

Serveis Socials

Correu: serveissocials@ondara.org

Tel. 966 477 070

 

Biblioteca

Correu: biblioteca@ondara.org

Tel. 965766000

 

Cultura

Correu: cultura@ondara.org

Tel. 965766000 Ext 2

 

Esports

Correu: esports@ondara.org

Tel. 965766000

 

Emissora La Veu d´Ondara 107.4 FM

Correu: radio@ondara.org

Tel. 966476456

 

Jutjat de pau

Correu: jutjat@ondara.org

Tel. 965766000 Ext 4

 

Policia Local

Correu: policia@ondara.org

Tel. 686999897

 

Protecció Civil

Correu: pcivil@ondara.org

Tel. 965766666

 

O bé escriu ací directament:

Nom

Cognoms

DNI

Email (requerit)

Area

Assumpte

Missatge