Si desitges posar-te en contacte amb qualsevol de les depèndencies municipals

Ajuntament

Correu: ajuntament@ondara.org

Tel. 965766000 Ext. 1

 

Serveis Socials

Correu: serveissocials@ondara.org

Tel. 965766000 Ext. 5

 

Biblioteca

Correu: biblioteca@ondara.org

Tel. 965766000 Ext. 2

 

Cultura

Correu: cultura@ondara.org

Tel. 965766000 Ext. 2

 

Esports

Correu: esports@ondara.org

Tel. 965766000 Ext. 3

 

Emissora La Veu d´Ondara 107.4 FM

Correu: radio@ondara.org

Tel. 966476456

 

Jutjat de pau

Correu: jutjat@ondara.org

Tel. 965766000 Ext. 1

 

Policia Local

Correu: policia@ondara.org

Tel. 965766666

Emergencies: 092

 

ADL AFIC

Correu: adl@ondara.org

Tel. 965766000 Ext. 4

 

Protecció Civil

Correu: protecciocivil@ondara.org

Tel. 607591358

 

 

 

 

 

 

O bé escriu ací directament:

6 + 5 =

Pin It on Pinterest

Share This